:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1402/07/06 20:00:28
هیچ رسانه کاملاً مستقلی وجود ندارد
یادداتش روزنامه نگار اهل یمن

رسانه‌های جهانی امروز بسیار پیشرفته شده‌اند و جهان مانند یک دهکده کوچک شده است. اخبار بسیار سریع مخابره می‌شوند و ارتباطات اجتماعی در بین تمام کشورهای جهان در دسترس قرار گرفته است. هر چه پیشرفت تکنولوژی بیشتر باشد، رسانه‌های جهانی گسترده‌تر می‌شوند. هر رسانه‌ای در جهتی فعالیت می‌کند که صاحب آن رسانه می‌خواهد زیرا هیچ رسانه کاملاً مستقلی وجود ندارد. اکثر رسانه‌های بین‌المللی از جمله شبکه‌های اجتماعی فیس بوک و توییتر زیر نظر و کنترل لابی صهیونیستی هستند. آنها به منافع این گروه خدمت می‌کنند و با هر کسی که در مقابل پروژه آنها بایستد مبارزه می‌کنند. حتی برخی رسانه‌های عربی نیز متأسفانه چیزی جز ابزار مدیریتی صهیونیسم نیستند.

امیدوارم در آینده تعداد و توان ماهواره‌های کشورهای محور مقاومت معادل ماهواره‌های روسی و آمریکایی بشوند و کنترل سرورهای مرکزی آنان در دست کشورهای محور مقاومت باشد تا صداها در برابر پروژه‌های آمریکایی-صهیونیستی در منطقه و حتی در کل جهان شنیده شود.

من نیز با توجه به توانایی‌هایم برای افزایش آگاهی جامعه تلاش می‌کنم و از همه برنامه‌نویسان می‌خواهم که فناوری را توسعه داده و برنامه‌های مدرنی را اختراع کنند تا توانایی‌های مان در رسانه‌های محلی مانند ایستگاه‌های رادیویی محلی، کانال‌ها و رسانه‌های اجتماعی گسترش پیدا کنند.

Amat Almalak Alkhashab

امه الملک عبدالرحمن الخاشب